Servis / Stavební stroje včetně mobilních kompresorů, generátorů a dotlačovacích kompresorů

Zvyšte produktivitu svého strojového parku.

Na nás se můžete spolehnout – kdykoliv, kdekoliv, s jakýmkoliv výrobkem.

Stavební technika – Komerční

Kdykoliv, kdekoliv, s jakýmkoliv výrobkem


Provedeme optimalizaci vaší investice pro zajištění vaší maximální produktivity.

Pravidelný servis vašich strojů je velmi důležitý pro zajištění jejich spolehlivého provozu a dlouhé životnosti. Dodržováním doporučených servisních intervalů a pravidelným prováděním preventivní údržby minimalizujete riziko vysokých výrobních nákladů v důsledku špatného výkonu strojů a odstávek.

Snažíme se podporovat své zákazníky v celém oboru stavební techniky – od demoliční a recyklační techniky po techniku pro přípravu staveniště a stavbu silnic – a napříč naší širokou nabídkou výrobků, která zahrnuje stroje na stlačený vzduch, generátory energie, čerpadla, ruční hutnicí stroje a vybavení pro zpracování betonu či hydraulické příslušenství.

Díky přítomnosti na více než 174 trzích máme strategicky rozmístěná regionální servisní střediska a globální logistická centra, která nám umožňují zajistit rychlou dostupnost našich služeb pro vás.

Naše kvalitní originální díly, vyškolení technici, efektivní správa strojového parku a skladových zásob a energeticky účinné procesy, to vše vede k vašim nižším nákladům na vlastnictví po dobu životnosti strojů. Zaměřujeme se na služby, díky tomu se můžete zaměřit na svoji práci. Výsledkem je vaše maximální produktivita.