Затваряне

Кандидатствайте за позицията сервизен техник

Описание на длъжността сервизен техник:

Роля на сервизния техник

Вие сте технически грамотен човек, който обича да пътува, да посещава различни обекти на територията на цялата страна и да решава разнообразни технически проблеми? Тогава имаме идеалното предложение за Вас. Ролята на сервизния техник включва пътуване до местоположенията на нашите клиенти в България с цел да осигури сервизно обслужване на компресорното оборудване Atlas Copco, възползвайки се от техническата поддръжка и подкрепата на целия екип на Атлас Копко България.

Основни отговорности

Извършване на поддръжка, идентифициране и ремонт на неизправности, извършване на основен ремонт на оборудването за сгъстен въздух, разположено на местата на клиента. Като сервизен инженер ще сте лицето на Atlas Copco и нашия първи контакт при взаимоотношения с клиентите. Много добри комуникативни умения, откритост към желанията на клиента, компютърни умения са важни изисквания за тази позиция.

Какво предлагаме

- Сплотен екип и приятелска атмосфера;

- Възможности за професионално и личностно развитие;

- Достъп до глобални възможности за заетост в Atlas Copco Group;

- Конкурентна фиксирана заплата, годишен бонус, ваучери за храна и частен медицински абонамент;

- Служебен автомобил, мобилен телефон, лаптоп.

Какви са нашите очаквания

- Опит в ремонтни услуги и поддръжка на промишлено оборудване;

- Познания по електромеханика и пневматични системи;

- Познания в областта на индустриалните хладилни системи са предимство;

- Техническо образование;

- Средно ниво на използване на английски език и компютър;

- Готовност за пътуване в страната;

- Добри комуникативни умения и изграждане на трайни взаимоотношения с колеги и клиенти на Atlas Copco България;

- Валидна шофьорска книжка.

Working in production of Atlas Copco

Кандидатствай веднага

✔︎ Валиден Невалиден номер Невалиден код на държавата Твърде късо Твърде дълго

Приложи резюме

Личните данни, които предоставяте в тази форма, ще бъдат използвани само с цел попълване на свободно работно място в Atlas Copco и свързаните с това цели за подбор на персонал. Попълвайки формуляра по-горе, Вие се съгласявате, че Вашите данни ще бъдат достъпни за отдел „Човешки ресурси“. Изпращайки това искане, Atlas Copco ще може да се свърже с Вас чрез събраната информация. Повече информация можете да намерите в нашата политика за поверителност.

13години

присъствие на българския пазар

25служители

в България

180 държави по света

Присъствие в

compresoare atlas copco

Свържете се с нас за повече информация

Compressor Technique Service