Obchod

Obchodní oblast Kompresory 

People

Obchodní oddělení divize Kompresory nabízí kromě poradenských služeb při navrhování zdrojů stlačeného vzduchu a náhradních zdrojů elektrické energie, také vyhotovení nabídky přesně na míru potřebám a přáním vaší společnosti.

Kontakty na obchodní oddělení naleznete zde.

Kompletní výrobní program si můžete stáhnout zde.


Obchodní oblast Stavební a důlní stroje  

ROC D9RRC

Obchodní oddělení oblasti Stavební a důlní stroje nabízí nástroje na vrtání hornin, soupravy pro podzemní vrtání hornin pro budování tunelů a dolů, soupravy pro povrchové vrtání, nakládací zařízení, zařízení pro průzkumné vrty a nástroje pro stavebnictví.

Kompletní přehled našich výrobků naleznete zde.

Kontakty na obchodní oddělení naleznete zde.


Obchodní oblast Průmyslová technika a nářadí

BG_PulsorC

Obchodní oddělení oblasti Průmyslová technika a nářadí nabízí vysoce kvalitní pneumatické a elektrické nářadí, montážní systémy, brusky, vrtačky a příslušenství pro servisní služby.

Kompletní přehled našich výrobků naleznete zde.

Kontakty na obchodní oddělení naleznete zde.

 
Cover Tensor STB Obchodní oblast Průmyslová technika a nářadí
Nabízíme kompletní portfolio výrobků a služeb v oblasti výkonného průmyslového nářadí, montážních systémů, produkty pro zajištění kvality, software pro řízení výrobních postupů a poskytujeme související servisní služby. Síť našich obchodních zástupců a servisních techniků pokrývá celém území České republiky tak, aby byli vždy k dispozici zákazníkům.

Odeslat příteli Tisk Sdílet