Mining and Rock Excavation is now Epiroc

Epiroc is a leading productivity partner for the mining, infrastructure and natural resources industries. With cutting-edge technology, Epiroc develops and produces innovative drill rigs, rock excavation and construction equipment, and provides world-class service and consumables.

Atlas Copco Group lühidalt

Pakume rohkem kui 180 riigis klientidele tooteid ja teenuseid, mis on keskendunud tootlikkusele, energiasäästlikkusele, turvalisusele ning ergonoomikale.

1873. aastal asutatud Atlas Copcol on rohkem kui 140 aastat kogemust jätkusuutliku tootlikkusega seotud uuenduste vallas. Meie tooted ja teenused hõlmavad kompressoreid, vaakumlahendusi, õhu töötlemise süsteeme, ehitus- ja kaevandusseadmeid, elektritööriistu ning paigaldussüsteeme.
Meil on kliente üle terve maailma. Nende jaoks oleme kohalik ettevõte ja samal ajal on Atlas Copco Group ka üleilmne ettevõte, millel on üleilmsed ressursid.

Atlas Copco mõju ulatub 180 riiki ja me tegutseme ise rohkem kui 90 riigis.

Loome uuendusi ja toodame rohkem kui 20 riigis. Tootmine toimub peamiselt Belgias, Rootsis, Saksamaal, Ameerika Ühendriikides, Indias ja Hiinas.

Ehitus-, lammutus- ja tee-ehitusmasinad

Vaata jaemüüjad nimekirja