Efektyvus suspausto oro ruošimas - Atlas Copco Lithuania
Atlas Copco Lithuania - Compressors
Our solutions
Industrial tools & assembly solutions
Solutions
Power Technique
Solutions
Products
Power Technique
Energy Storage Systems
Compressors
Solutions
Products
Compressors
Products and solutions
Solutions
Drills
Products and solutions
Rental fleet
Products and solutions
Energy Storage Systems
Products and solutions

Efektyvus suspausto oro ruošimas

Susisiekite su mumis dėl VSD

Kompresoriaus tarnavimo laiko išlaidos

Die drehzahlgeregelten GA-VSD+-Kompressoren sind ab sofort mit Leistungen von 7 bis 110 kW erhältlich. Die kleinsten Modelle (links) brauchen nicht mehr Stellfläche als ein Kühlschrank. (Bild: Atlas Copco Kompressoren und Drucklufttechnik)

Renkantis kompresorių, atsižvelkite į bendrus įrenginio tarnavimo laiko kaštus, o ne tik į jo įsigijimo kainą. Paskaičiuota, kad 75 kW galios fiksuoto našumo kompresoriaus, dirbančio po 8000 val. per metus ir aptarnaujamo pagal reikalavimus, bendros išlaidos susideda iš: įrangos įsigijimo kaina 7%, priežiūros kaina 11% ir išlaidos elektros energijai 82%. Naudojant kintamo našumo kompresorius su dažnio keitikliais, elektros sąnaudų dalis sumažėja ~ 35-50%.

Suspausto oro gamybos optimizavimas

Elektronikon Touch controller

Sumažinus slėgį suspausto oro tinkle 1 baru, sutaupysite 7% elektros energijos sąnaudų. Jei suspausto oro poreikis yra mažesnis ir kompresorius gali veikti esant žemesniam slėgiui, jį galima lengvai pakeisti valdymo pulto nustatymuose. Jei įmonėje yra keli įrenginiai, galima naudoti centrinį valdymo pultą, į kurį prijungus visus kompresorius ir sausintuvus būtų parenkamas optimalus įrenginių derinys, kuris užtikrintų reikalingą suspausto oro srautą optimaliausiam slėgio diapazone, tokiu būdu sumažinant elektros energijos sąnaudas.

Aplinkos sąlygos

Ar žinojote, kad padidėjus kompresoriaus įsiurbiamo  oro  temperatūrai +5°C, kompresoriaus efektyvumas sumažės 2%? Kompresorius veikia efektyviau, jei įeinantis oras nėra per karštas. Pagerinus vėdinimo sistemą kompresorių patalpoje, padidės suspausto oro sistemos efektyvumas, o t.p pailgės įrenginio tarnavimo laikas.

Techninė priežiūra

Service Technician

Reguliarus suspausto oro sistemos aptarnavimas turės teigiamą poveikį kompresoriaus veikimui. Nereguliari ar netinkama suspausto oro įrangos priežiūra duos priešingą efektą. Pavyzdžiui, renkantis alyvą. Alyva  cirkuliuoja nuolat,  sandarina, atvėsina ir sutepa besisukančias ir judančias kompresoriaus dalis. Visada pasirinkite tinkamą, kompresoriaus gamintojo reikalavimus atitinkančią alyvą, kad užtikrintumėte ilgalaikį suspausto oro sistemos veikimą, ir naudokite reikiamą jos kiekį. Filtrai yra dar viena sritis, kuri gali turėti įtakos kompresoriaus veikimui. Originalūs kompresoriaus filtrai užtikrina kad kompresoriaus sistema veiks be trikdžių ilgai ir patikimai.

Air compressors VSD Variable Speed Drive SMARTLINK Control and Monitoring