Bezárás

Ismerje meg Anisha Pendse termékspecialistát

2023. október 25.

Anisha Pendse tervezőmérnökként kezdte meg karrierjét az Atlas Copco indiai mérnöki központjában, miután 2016-ban befejezte villamosmérnöki tanulmányait. Jelenleg termékspecialistaként dolgozik a Kompresszortechnika üzletágban.

Anisha Pendse – Termékspecialista a Kompresszortechnika üzletágban

Háttér: 2016-ban kezdte karrierjét az Atlas Copcónál

Tanulmányok: Villamosmérnöki diploma (BE), Pune University

Jelenlegi munkakör: Termékspecialista, Chicago Pneumatic; Kompresszortechnika üzletág, indiai ügyfélszolgálat

Nemzetiség: Indiai

Hobbi: Rendszeres pilátesz- és funkcionális edzések. Szeret utazni, festeni és főzni.

Fontos, hogy miként valósul meg az egyetemi életből a munka világába való átmenet, az első munkáltatónál szerzett tapasztalat pedig mindenki számára kulcsfontosságú. Az Atlas Copco képzései és iránymutatásai zökkenőmentessé tették a váltást” – mondja Anisha, aki négy éve kezdte meg professzionális karrierjét a vállalatnál.

Kategóriaelső szolgáltatások biztosítása

Jelenleg termékspecialistaként dolgozik a Kompresszortechnika üzletág szervizrészlegén, az Atlas Copco cégcsoport egyik márkáján belül. Ő felel az ügyfélszolgálati szolgáltatásokért és termékekért: „A kompresszorainknak a több kompresszor vezérlésére képes ICONS felülettel történő csatlakoztatási megoldásain, valamint számos különböző megoldáson dolgozom, hogy kategóriaelső szolgáltatást nyújthassunk az ügyfeleinknek. Feladatkörömből adódóan sokat utazom az országban az ügyfelek különböző létesítményeibe, és támogatom a terepi mérnökök munkáját.”

Vállalaton belüli váltás

Anisha számos indiai és belga gyáregységben dolgozott, ahol különböző feladatokkal és kihívásokkal találkozott. Munkája során többször áthelyezték a szervezeten belül; divíziót és munkakört váltott, tervezés helyett terepi szervizmunkakört kapott, amelyet teljesen új kihívásként élt meg: „Jelenlegi munkakörömnek köszönhetően, amelyben rengeteget utazom és helyszíni hibakeresést végzek a gépeken, minden nap valami újat csinálhatok. Nagyon sok új tapasztalatot szerezhetek” – mondja Anisha.

Inspiráció az emberekkel való kommunikációnak köszönhetően

Anisha inspirációjának és motiváltságának forrása az emberekkel, kollégákkal és ügyfelekkel való találkozásokból ered, valamint abból, hogy különböző kultúrákat ismerhet meg. Kollégái szintén kiváló támogatást nyújtanak számára: „A kollégáimtól kapott támogatás ad erőt a céljaim, valamint a megfelelő elégedettségi szint eléréséhez.”

Ismerje meg munkatársainkat
Tom Putzeys - Team Leader Software Engineer in Airtec
Tekintse meg állásajánlatainkat