Rental illustrations - PTS basic illustration inverted

24/7 uzticami nomas risinājumi

Samaziniet dīkstāves laiku un palieliniet ražošanu ar mūsu pagaidu gaisa, slāpekļa, tvaika un elektroenerģijas nomas risinājumiem.

Īsumā par Atlas Copco grupu

Apkalpojam klientus vairāk nekā 180 valstīs, nodrošinot izstrādājumus un pakalpojumus, kas vērsti uz produktivitāti, energoefektivitāti, drošību un ergonomiku.

Atlas Copco grupai, kas dibināta 1873. gadā, ir vairāk nekā 140 gadu pieredze inovācijās, kuru mērķis ir ilgtspējīga produktivitāte. Grupas uzņēmumu izstrādājumi un pakalpojumi ietver kompresorus, vakuuma risinājumus un gaisa apstrādes sistēmas, konstrukcijas un ieguves aprīkojumu, mehanizētus instrumentus un montāžas sistēmas.
Mūsu klienti atrodas visā pasaulē. Viņiem mēs esam kāds vietējais uzņēmums, bet vienlaikus Atlas Copco grupa ir globāls uzņēmums ar resursiem dažādās pasaules vietās.

Atlas Copco darbība plešas vairāk nekā 180 valstīs, ieskaitot pašas grupas darbības, kuras tiek veiktas vairāk nekā 90 valstīs.

Izstrādājam inovācijas un ražojam vairāk nekā 20 valstīs. Ražošana galvenokārt noris Beļģijā, Zviedrijā, Vācijā, Savienotajās Valstīs, Indijā un Ķīnā.

Ieguves rūpniecība, klinšu izrakumi, civilā inženierija
Būvniecības, nojaukšanas un ceļu būves tehnika

Skatīt partneru sarakstu

Gaisa kompresori, vakuumsūkņi, industriālās gāzes