Vores løsninger
Atlas Copco Rental
Solutions
Udlejningsflåde
Atlas Copco Rental
Nitrogen generatorer
Udlejningsflåde
Oliefrie luftkompressorer
Udlejningsflåde
Oliefrie luftkompressorer
Oliefrie luftkompressorer
Oliesmurte luftkompressorer
Udlejningsflåde
Oliesmurte luftkompressorer
Oliesmurte luftkompressorer
Tilbehør
Udlejningsflåde
Brancher, der anvender vores løsninger
Atlas Copco Rental
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Compressors
Solutions
Produkter
Compressors
Process Gas and Air Equipment
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Produkter
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Service og reservedele
Compressors
Maksimer din effektivitet
Service og reservedele
Maksimer din effektivitet
Maksimer din effektivitet
Maksimer din effektivitet
Maksimer din effektivitet
Trykluftkompressordele
Service og reservedele
Trykluftkompressordele
Trykluftkompressordele
Trykluftkompressordele
Industriværktøj og systemløsninger
Solutions
Brancher, der anvender vores løsninger
Industriværktøj og systemløsninger
Luftfart
Brancher, der anvender vores løsninger
Luftfart
Luftfart
Luftfart
Brancher, der anvender vores løsninger
Støberier og metalbearbejdningsvirksomheder
Brancher, der anvender vores løsninger
Støberier og metalbearbejdningsvirksomheder
Støberier og metalbearbejdningsvirksomheder
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Produkter
Industriværktøj og systemløsninger
Bearbejdende værktøjer
Produkter
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Trykluftmotorer
Trykluftstilbehør
Produkter
Trykluftstilbehør
Trykluftstilbehør
Industriværktøj og systemløsninger
Vacuum solutions

Kontakt Atlas Copco Kompressorteknik

Det er nemt at komme i kontakt med Atlas Copco Kompressorteknik

Vores produkt support og erfarne medarbejdere er klar til at besvare deres spørgsmål omkring alle produkter, herunder kompressorer, vakuumpumper, nitrogen- og oxygengeneratorer, reservedele og serviceaftaler. De skal blot ringe eller maile til os på nedenstående.

Salg

Tommy H. Støving, salgschef
Direkte telefonnummer: +45 22 43 19 47
E-mail: tommy.stoving@atlascopco.com
 
Klaus Lohmann, Distriktschef Sjælland
Direkte telefonnummer: +45 30 15 04 74
E-mail: klaus.lohmann@atlascopco.com
 
Kim Bentzon, Distriktschef Midt- og Nordjylland
Direkte telefonnummer: +45 51 97 97 32
E-mail: kim.bentzon@atlascopco.com
 
Michael Larsen, Distriktschef Midt- og Sydjylland, samt Fyn
Direkte telefonnummer: +45 21 24 81 98
E-mail: michael.larsen@atlascopco.com
 

Produktingeniører

Pernille F. Jensen
Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 79
E-mail: pernille.jensen@atlascopco.com
 
Lasse Møller Frisk
Direkte telefonnummer: +45 60 98 76 27
E-mail: lasse.frisk@atlascopco.com

Aftermarket salg

Peter Buchwald, Aftermarket Salgschef
Direkte telefonnummer: +45 40 63 22 25
E-mail: peter.buchwald@atlascopco.com
 
Nils Erik Kistvad, Aftermarket Distriktschef Jylland
Direkte telefonnummer: +45 21 12 54 03
E-mail: nils.erik.kistvad@atlascopco.com
 
Jesper Hering Hansen, Servicekontrakt administrator
Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 51
E-mail: jesper.hering.hansen@atlascopco.com

Reservedele

Jan Skaaning, Reservedelschef
Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 76
E-mail: jan.skaaning@atlascopco.com

Service

Mico Kristensen, Service chef
Direkte telefonnummer: +45 22 19 88 02
E-mail:  mico.kristensen@atlascopco.com
 
Niels Sonne, Service Koordinator
Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 53
E-mail: niels.sonne@atlascopco.com
 
Hanne Fuglsang, Service Koordinator
Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 54
E-mail: hanne.fuglsang@atlascopco.com
 
André Westphal, Service Koordinator
Direkte telefonnummer: +45 30 15 15 90
E-mail: andre.westphal@atlascopco.com

Teknisk support

Sten H. Larsen, Teknisk Chef
Direkte telefonnummer: +45 40 75 29 59
E-mail: sten.h.larsen@atlascopco.com

Administration og HR

Christine Rasmine Johansen, HR Manager
Direkte telefonnummer: +45 53 60 08 69
E-mail: christine.johansen@atlascopco.com
 

Administration og

Dalila Assous, Administrerende direktør
Direkte telefonnummer: +45 53 60 92 30
E-mail: dalila.assous@atlascopco.com
 

Kompressorteknik Denmark