Vores løsninger
Atlas Copco Rental
Løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Atlas Copco Rental
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Resources
Atlas Copco Rental
Resources
Compressors
Løsninger
Produkter
Compressors
Process gas and air equipment
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Produkter
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Stort udvalg af kondensatbehandlingsløsninger til industrielle formål
Service og reservedele
Compressors
Maksimer din effektivitet
Service og reservedele
Maksimer din effektivitet
Maksimer din effektivitet
Maksimer din effektivitet
Maksimer din effektivitet
Service og reservedele
Trykluftkompressordele
Service og reservedele
Trykluftkompressordele
Trykluftkompressordele
Trykluftkompressordele
Compressors
Industriværktøj og systemløsninger
Løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Industriværktøj og systemløsninger
Elektronikindustrien
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Luftfart
Brancher, der anvender vores løsninger
Luftfart
Luftfart
Luftfart
Brancher, der anvender vores løsninger
Brancher, der anvender vores løsninger
Produkter
Industriværktøj og systemløsninger
Bearbejdende værktøjer
Produkter
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Bearbejdende værktøjer
Service
Industriværktøj og systemløsninger
Serviceløsninger fra Atlas Copco
Service
Serviceløsninger fra Atlas Copco
Serviceløsninger fra Atlas Copco
Serviceløsninger fra Atlas Copco
Industriværktøj og systemløsninger
Power Equipment
Løsninger
Products
Power Equipment
Light construction and demolition equipment
Products
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment
Light construction and demolition equipment

Kontakt Atlas Copco Kompressorteknik

Det er nemt at komme i kontakt med Atlas Copco Kompressorteknik

Vores produkt support og erfarne medarbejdere er klar til at besvare deres spørgsmål omkring alle produkter, herunder kompressorer, vakuumpumper, nitrogen- og oxygengeneratorer, reservedele og serviceaftaler. De skal blot ringe eller maile til os på nedenstående.

Salg

Tommy H. Støving, salgschef Direkte telefonnummer: +45 22 43 19 47 E-mail: tommy.stoving@atlascopco.com
Klaus Lohmann, Distriktschef Sjælland Direkte telefonnummer: +45 30 15 04 74 E-mail: klaus.lohmann@atlascopco.com
Kim Bentzon, Distriktschef Midt- og Nordjylland Direkte telefonnummer: +45 51 97 97 32 E-mail: kim.bentzon@atlascopco.com
Michael Larsen, Distriktschef Midt- og Sydjylland, samt Fyn Direkte telefonnummer: +45 21 24 81 98 E-mail: michael.larsen@atlascopco.com

Produktingeniører

Pernille F. Jensen Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 79 E-mail: pernille.jensen@atlascopco.com
Lasse Møller Frisk Direkte telefonnummer: +45 60 98 76 27 E-mail: lasse.frisk@atlascopco.com

Aftermarket salg

Peter Buchwald, Aftermarket Salgschef Direkte telefonnummer: +45 40 63 22 25 E-mail: peter.buchwald@atlascopco.com
Nils Erik Kistvad, Aftermarket Distriktschef Jylland Direkte telefonnummer: +45 21 12 54 03 E-mail: nils.erik.kistvad@atlascopco.com
Jesper Hering Hansen, Servicekontrakt administrator Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 51 E-mail: jesper.hering.hansen@atlascopco.com
Robert Thiesen, Aftermarket distriktschef Zealand og Fyn, Direkte telefonnummer: +45 40 57 04 12, Email : robert.thiesen@atlascopco.com

Reservedele

Monica Vingaard, Reservedelschef Direkte telefonnummer: +45 60 98 76 32 E-mail: monica.vingaard@atlascopco.com

Service

Mico Filiti, Operations Manager Direkte telefonnummer: +45 22 19 88 02 E-mail:  mico.filiti@atlascopco.com
Niels Sonne, Service Koordinator Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 53 E-mail: niels.sonne@atlascopco.com
Hanne Fuglsang, Service Koordinator Direkte telefonnummer: +45 43 24 11 54 E-mail: hanne.fuglsang@atlascopco.com
Michael Storm Dalgaard, Service Koordinator Direkte telefonnummer: +45 33 60 93 55 E-mail: michael.storm@atlascopco.com

Teknisk support

Sten H. Larsen, Teknisk Chef Direkte telefonnummer: +45 40 75 29 59 E-mail: sten.h.larsen@atlascopco.com

Administration og HR

Christine Rasmine Johansen, HR Manager
Direkte telefonnummer: +45 53 60 08 69
E-mail: christine.johansen@atlascopco.com
 

Administration og

Dalila Assous, Administrerende direktør Direkte telefonnummer: +45 53 60 92 30 E-mail: dalila.assous@atlascopco.com  

Kompressorteknik Denmark